Teslimat ve İade Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

 

Siparişiniz onaylandıktan sonraki 1 iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir.

Alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına hesabım menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. İhtiyaç halinde 0216 472 3692 numaralı telefondan arayarak destek alabilirsiniz. Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmamanız halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

KARGO SÜRECİ 

• Adrese teslimatta tüm kargolar SÜRAT Kargo aracılığıyla ile sizlere teslim edilmektedir.

• Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

 

• Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına "Hesabım" menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili sipariş detayında bulabilirsiniz.

 

İADE KOŞULLAR

İADE VE DEĞİŞİM

 

İade ve Değişimlerde Gönderimleri anlaşmalı kargomuz  SÜRAT Kargo ile yapınız!  Farkı kargo şubesi ile gönderileriniz kabul edilmeyecektir. Memnuniyet kapsamında yapılan İade ve Değişimlerde kargo gönderim ücretleri Mağazamız tarafından karşılanmaktadır.

Ürünü iade ederken, paket içerisine size geldiği gibi korunaklı yerleştiriniz.  Gelişi güzel ve eksik parça ile iade yapılan ürünler kabul edilmeyecektir. Ürünle birlikte gönderilen faturayı paketin içerisine koymayı lütfen unutmayın.

Google Mpas

Bir Tık Uzağınızdayız

Barbaros Mh. Sütçüyolu Cd. no:21/1
Ataşehir/İstanbul

Tel: 0216 472 56 45 / 0542 208 89 76
WhatSapp:0542 208 89 76

Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:30

İletişim Formu

Koleksiyon

Her Ay 4 Yeni Koleksiyon

Bexy'de moda durmak bilmiyor! Tasarım ekibimiz her ayın ruhunu yansıtan, dünya modasındaki son trendleri yakalayan yeni koleksiyonlar hazırlıyor.

Avrupa'dan Amerika'ya, Uzak Doğu'ya uzanan geniş bir pazara özel tasarımlar sunuyoruz. Londra, Paris, New York ve Tokyo gibi moda başkentlerindeki en güncel stilleri Türk kadınının zevkine uyarlayan kıyafetlerimizle gardıroplarınızı her daim taze tutuyoruz.

Bexy ile hem global modayı takip edin hem de kendi özgün tarzınızı yansıtacak parçalara sahip olun. Siz de gardırobunuzu her ay yenileyerek stilinizi daima güncel tutun!

Hammadde

Farklı Kumaş Türleri

Bexy'de her zevke uygun birbirinden özel kumaşlar bulabilirsiniz! Tasarım ekibimiz, koleksiyonları oluştururken trend kumaşları keşfetmek için dünyanın dört bir yanını geziyor.

İpekten kadifeye, kotondan keten ve deriye kadar en kaliteli ve çeşitli kumaşları sizler için bir araya getiriyoruz. Eklediğimiz yeni parçalarımızda, mevsimin hit kumaşlarını bulmak mümkün.

Gardırobunuzu, dokusu, akışı ve düşüşüyle sizi büyüleyecek kumaşlarla zenginleştirmeye ne dersiniz? Bexy'de tarzınızı tamamlayacak binlerce kumaş seçeneği sizi bekliyor!

Üretim

Usta Eller

Bexy'de her bir parça, alanında uzman ekibimizin el emeğiyle hazırlanır. Moda tasarımcılarımız, kumaş uzmanlarımız ve tecrübeli dikiş ustalarımız, sizler için özenle tasarlanan her ürünün arkasındadır.

Tasarım aşamasından son dikişe kadar, tüm süreci kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Üretimde kullandığımız ham maddeleri ve işçiliği titizlikle seçiyor, el emeğine verdiğimiz değeri koleksiyonlarımıza yansıtıyoruz.

Elinizde tuttuğunuz her Bexy parçasında ustalıkla harmanlanmış hayal gücünü ve emeği görebilirsiniz. Kalite, bizim en önemli ilkemizdir.