İletişim Bilgileri

Google Mpas

Bir Tık Uzağınızdayız

Barbaros Mh. Sütçüyolu Cd. no:21/1
Ataşehir/İstanbul

Tel: 0216 472 56 45 / 0542 208 89 76
WhatSapp:0542 208 89 76

Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:30

İletişim Formu

Koleksiyon

Her Ay 4 Yeni Koleksiyon

Bexy'de moda durmak bilmiyor! Tasarım ekibimiz her ayın ruhunu yansıtan, dünya modasındaki son trendleri yakalayan yeni koleksiyonlar hazırlıyor.

Avrupa'dan Amerika'ya, Uzak Doğu'ya uzanan geniş bir pazara özel tasarımlar sunuyoruz. Londra, Paris, New York ve Tokyo gibi moda başkentlerindeki en güncel stilleri Türk kadınının zevkine uyarlayan kıyafetlerimizle gardıroplarınızı her daim taze tutuyoruz.

Bexy ile hem global modayı takip edin hem de kendi özgün tarzınızı yansıtacak parçalara sahip olun. Siz de gardırobunuzu her ay yenileyerek stilinizi daima güncel tutun!

Hammadde

Farklı Kumaş Türleri

Bexy'de her zevke uygun birbirinden özel kumaşlar bulabilirsiniz! Tasarım ekibimiz, koleksiyonları oluştururken trend kumaşları keşfetmek için dünyanın dört bir yanını geziyor.

İpekten kadifeye, kotondan keten ve deriye kadar en kaliteli ve çeşitli kumaşları sizler için bir araya getiriyoruz. Eklediğimiz yeni parçalarımızda, mevsimin hit kumaşlarını bulmak mümkün.

Gardırobunuzu, dokusu, akışı ve düşüşüyle sizi büyüleyecek kumaşlarla zenginleştirmeye ne dersiniz? Bexy'de tarzınızı tamamlayacak binlerce kumaş seçeneği sizi bekliyor!

Üretim

Usta Eller

Bexy'de her bir parça, alanında uzman ekibimizin el emeğiyle hazırlanır. Moda tasarımcılarımız, kumaş uzmanlarımız ve tecrübeli dikiş ustalarımız, sizler için özenle tasarlanan her ürünün arkasındadır.

Tasarım aşamasından son dikişe kadar, tüm süreci kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Üretimde kullandığımız ham maddeleri ve işçiliği titizlikle seçiyor, el emeğine verdiğimiz değeri koleksiyonlarımıza yansıtıyoruz.

Elinizde tuttuğunuz her Bexy parçasında ustalıkla harmanlanmış hayal gücünü ve emeği görebilirsiniz. Kalite, bizim en önemli ilkemizdir.