Hikayemiz

30 yıl önce bir kadın girişimci, moda dünyasına aldığı moda eğitimini yansıtmak için kendi moda şirketini kurmaya karar verdi. İlk başta, sadece yurtdışında fason üretim olarak başladı ve üretimlerinin beğenilmesiyle birlikte büyüdü. Kendi stillerini yansıtmak isteyen gruplara hitap edebilmek için kısa bir süre içinde farklı moda stilleri oluşturarak bexy markasını kurdu.

Bizim için moda sadece giyim değil, kendini ifade etme sanatıdır. O yüzden koleksiyonlarımızda kişiliğinizi yansıtacak özgün parçalara yer vermeye özen gösteriyoruz.

Misyonumuz

İlk gün heyecanımız değişmedi; modaya olan tutkumuz, ilham veren stiller yaratmak ve sizi mutlu etmek arzumuz aynı şekilde devam ediyor. Her sezon, moda dünyasındaki en son trendleri takip ediyor ve bunları kendi yorumumuzla harmanlayarak sizlere sunuyoruz. Amacımız, gardıroplarınızı her zaman güncel ve şık tutmanızı sağlamak.

Her sezon yenilendik, geliştik. Sizin için en iyisini sunmak için çabaladık. Bexy olarak özel olduğunuzu biliyoruz. Sizi anlıyoruz. Moda sizin için kendinizi ifade etmek, özgün olmak demek. Biz de size bu özgürlüğü vermek istedik. stillerimizle kişiliğinizi yansıtabileceğiniz parçalar sunduk.

Bexy Koleksiyon Aşamaları

Tasarım Aşaması

Moda trendlerini yakından takip ederek, ilham verici ve sizi güzel gösterecek tasarımlar oluşturuyoruz. Amacımız her parçanın sizi özel hissettirmesi.

Üretim Aşaması

Tasarımlarımızı bünyemizde bulunan ve iş ortaklığı yatığımız üreticilerimiz ile buluşturuyor ve ortaya çıkan ürünler sizi mutlu etmesi için çabalıyoruz!

Size Ulaştırma Aşaması

Ürünlerimiz sanal mağazalarımıza ve sizlere ulaştığında heyecan dorukta oluyor. Çünkü artık onları deneyimlemenin ve tarzınıza eklememenin tam zamanı!

Başarılarımız

400,000+

Ürün

30+

Sertifika ve Başarı Belgesi

30,000+

Mutlu Müşteri

12+

Ülkede satlan Ürünlerimiz